Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon XF205

Kód: AQ-C2310
3 198 € 2 665 € bez DPH
Na objednávku
Predĺžená záruka

Detailné informácie

Podrobný popis

Širokouhlý objektív s 20x zoomom a clonou f/1,8 ponúka možnosť nasnímať úžasné zábery na veľkú vzdialenosť
Senzor HD CMOS Pro poskytuje výnimočnú obrazovú kvalitu, dokonca aj pri slabom svetle
Kompaktná a ľahká konštrukcia s 3 ovládacími prstencami objektívu a otočným držiakom

Displej OLED a hľadáčik s 1,23 mil. bodov umožňujú presné monitorovanie

Jednoducho zdieľajte obsah prostredníctvom vstavaných rozhraní Wi-Fi alebo Ethernet; zaznamenávajte náhľadové súbory priamo na iné zariadenia
Záznam v dvoch formátoch: kodek MPEG2 štandardného vysielania s dátovým tokom 50 Mb/s a MP4 v rozlíšení HD alebo SD

Systém pokročilého zobrazovania spoločnosti Canon

Model XF205 obsahuje pokročilý zobrazovací systém poskytujúci výnimočné snímky a odozvu, vďaka ktorej sa dokážete vysporiadať so všetkými druhmi situácií pri snímaní. Vďaka širokouhlému objektívu s ohniskom 26,8 mm a 20x zoomom budete bližšie k akcii, pričom dynamická optická stabilizácia obrazu vyrovná pohyby v 5 smeroch, vďaka čomu získate ultrastabilné snímky. Senzor HD CMOS Pro v kombinácii s procesorom DIGIC DV 4 zaručujú úžasnú kvalitu obrazu, dokonca aj pri slabom svetle, ako aj výnimočný dynamický rozsah a realistickú reprodukciu farieb. Gama so širokým dynamickým rozsahom pomáha pri redukovaní preexponovania, zatiaľ čo režim infračerveného snímania znamená, že kameru môžete bez problémov používať aj v noci – ideálne pre dokumentaristov snímajúcich vo voľnej prírode. Kvalitu obrazu dopĺňajú pokročilé zvukové funkcie s podporou nahrávania 4-kanálového zvuku s lineárnou moduláciou PCM.

Pohodlie a presné ovládanie

Model XF205 je kompaktný, nenápadný a vďaka 3 ovládacím prstencom objektívu a otočnému držiaku je ho radosť používať. Navyše ponúka pôsobivo kvalitné možnosti monitorovania. Obrazovka OLED s rozlíšením 1,23 mil. bodov je dobre viditeľná dokonca aj na priamom slnečnom svetle, pričom ponúka lepší čas odozvy, rozlíšenie, kontrast a reprodukciu farieb než ekvivalenty s technológiou LCD. Veľkorysý elektronický hľadáčik s rozmerom 1,14 cm (0,45”) má 1,23 milióna bodov a môžete ho nakláňať až o 68°, aby ste ho lepšie prispôsobili rôznym polohám pri snímaní.

Univerzálne možnosti záznamu

Funkcia záznamu v dvoch formátoch modelu XF205 poskytuje flexibilitu, rýchlosť a zabezpečenie dát. Záznam možno nahrávať súčasne v dvoch rôznych formátoch, vďaka čomu získavate okamžité zálohovanie a alternatívne možnosti dodania. Záznam v rozlíšení Full HD možno ukladať na dve karty CF pomocou kodeku MPEG2 štandardného vysielania s dátovým tokom 50 Mb/s a verziu vo formáte MP4 na kartu SD buď v rozlíšení Full HD alebo nižšom – ideálne na rýchle prenosy súborov pri využitiach, ako je napríklad spravodajstvo. Dokonca môžete náhľadové verzie súborov s nízkym rozlíšením priamo prehrávať na inom zariadení, ako je napríklad inteligentný telefón.

Integrujte a zdieľajte

Konektory Timecode, Genlock a 3G-SDI umožňujú bezproblémové pripojenie k štandardizovanému vysielaciemu vybaveniu.Zdieľanie obsahu je vďaka vstavaným rozhraniam Wi-Fi a Ethernet jednoduché. Záznam možno prezerať na inom zariadení, ako je napríklad tablet alebo inteligentný telefón, alebo prenášať prostredníctvom FTP. Tieto možnosti pripojenia zároveň umožňujú ovládanie na diaľku prostredníctvom webového prehľadávača alebo káblového diaľkového ovládača RC-V100 od spoločnosti Canon.

Dodatočné parametre

Kategória: Profesionálne videokamery Canon
Hmotnosť: 1.96 kg
Rozlíšenie videa: Full HD
Slow motion: Nie
Typ hľadáčika: Elektronický
Audio vstup: XLR
IP Streaming: Nie
ND filtre: Áno
SDI: Áno
Stabilizácia: Áno
Formát videa: MXF/MP4
Snímkovacia frekvencia: 50p (1920x1080)
Displej: Výklopný 3,5"
Wi-fi: Áno
Typ batérie: BP-955
Typ obrazového procesora: DIGIC DV 4
Ostrenie: TTL-systém detekcie video signálu a externý systém merania fázového rozdielu
Bitrate: 4:2:0 8bit 35 Mbps / 24 Mbps Long GOP
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC (UHS-I), CF (Compact Flash)
Rozmery (mm): 160 × 201 × 353

Canon XF205 Professional Camcorder

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: