Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon XF305

Kód: AQ-C1281
4 449 € 3 708 € bez DPH
Do 5 dní
Predĺžená záruka

Detailné informácie

Podrobný popis

Videokamera XF305 zaznamenáva súbory vo formáte MPEG-2 MXF (Media eXchange Format) – až do rozlíšenia 1920 x 1080 Full HD pri dátovom toku 50 Mb/s (4:2:2) – na pamäťové karty CompactFlash (CF). Médiá CF sú lacné a ľahko dostupné: dvojitá štrbina na karty umožňuje pokračovať v snímaní bez prerušenia.

Flexibilná úprava

Jednoduchá integrácia do zabehnutých pracovných schém je v prípade modelu XF305 samozrejmosťou, keďže videosekvencie sa zachytávajú do súborov formátu MXF, ktorý je priemyselným štandardom a zaručuje kompatibilitu so všetkými najvýznamnejšími softvérovými balíkmi na úpravu videa.

Širokouhlý objektív s 18-násobnou transfokáciou

Ľahký HD Video objektív série L s 18-násobnou transfokáciou čerpajúci z bohatej odbornosti spoločnosti Canon v oblasti vysielacích objektívov, ako aj reakcií prichádzajúcich od profesionálnych fotografov, poskytuje vynikajúcu kvalitu zobrazovania. Jedinečné prvky s ultra-nízkym rozptylom (Hi-UD) sa používajú na predchádzanie farebným odchýlkam. Samostatné prstence poskytujú nezávislé ovládanie zaostrenia, transfokácie a clony (F1,6) – s dostupným plne manuálnym ovládaním, pričom koncové zarážky sú k dispozícii pre prstence zaostrovania a transfokácie.

3x Full HD CMOS

Obraz Full HD v rozlíšení 1920 x 1080 pixelov zachytávajú tri 2,07-megapixelové Full HD CMOS senzory 1/3 typu, ktoré boli navrhnuté a vyrobené spoločnosťou Canon vo vlastnej réžii. Vysokorýchlostné skenovanie minimalizuje efekty valivej uzávierky.

10,1 cm LCD displej a 1,3 cm elektronický hľadáčik

10,1 cm (4-palcový) LCD displej je možné polohovať po oboch stranách kamery. Nástroj Pomocník pri zaostrovaní poskytujúci vysoké rozlíšenie (1,2 mil. bodov) pomáha snímať ostré zábery. Vstavaný Monitor vlnového priebehu (WFM) pomáha overovať expozíciu a iné parametre snímania. Možnou alternatívou je tiež 1,3 cm (0,52-palcový) elektronický hľadáčik (EVF).

Variabilná frekvencia snímania

K dispozícii je množstvo dostupných frekvencií snímania - od 12 do 50 sn./s. Vďaka tomu má kameraman možnosť slobodne meniť frekvenciu snímania, čím sa prehlbujú jeho tvorivé možnosti.

Profesionálny súbor konektorov a nezávislé audio

 Výstup HD-SDI je priemyselným štandardom, ktorý poskytuje výstup nekomprimovaných dát v rozlíšení Full HD s integrovaným zvukom a časovým kódovaním. Vstup Genlock a vstup/výstup Timecode umožňujú model XF305 používať aj pri snímaní pomocou niekoľkých kamier. Zvuk je možné zachytávať prostredníctvom dvoch výstupov XLR a tiež pomocou stereo mikrofónu umiestneného na prednej strane.

Neštandardné obrázky

Nastaviť je možné až dvadsaťšesť možností neštandardných obrázkov a dosiahnuť tak dokonalý vzhľad. Tieto snímky je možné uchovávať vo videokamere - na pamäťovej karte SD - pričom nastavenia je dokonca možné prenášať medzi videokamerami.

Podpora CPS

Exkluzívna podpora CPS Video od spoločnosti Canon ponúka služby prioritnej opravy, ktoré zabezpečia rýchle vyhotovenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Profesionálne videokamery Canon
Hmotnosť: 2.98 kg
Rozlíšenie videa: Full HD
Slow motion: Nie
Typ hľadáčika: Elektronický
Audio vstup: XLR
IP Streaming: Nie
ND filtre: Áno
SDI: Áno
Stabilizácia: Áno
Formát videa: MXF
Snímkovacia frekvencia: 50i/25p (1920x1080)
Displej: Dotykový, výklopný 4"
Wi-fi: Nie
Typ akumulátora: BP-975
Typ obrazového procesora: DIGIC DV III
Bitrate: 4:2:2 8bit 50 Mbps Long GOP
Typ pamäťovej karty: SD/SDHC
Rozmery (mm): 180 x 192 x 394

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: